недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 52
home Вести

Македонија во тага: Вчера почина јунак кој има спасено многу човечки животи

Македонија во тага: Вчера почина јунак кој има спасено многу човечки животи

Вчера ни замина Сашо Арсов -Каси! Незнајниот јунак за јавноста кој има спасено многу животи со својата посветена работа како еден од најдобрите стручњаци во контра диверзиона заштита (КДЗ)

Екс ВОЛК, спортист, боксер, челичен човек и патриот што преживеа се , освен Короната! Пробиштип и Македонија прерано загубија голем човек!

Сочуство до фамилијата и пријателите! Почивај во мир пријателе, се вели во Фесјбук статус.

Локални избори 2021