четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 203
home Вести

МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКО: Се развеаја македонските знамиња, публиката во Букурешт во еуфорија (ФОТО)

МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКО: Се развеаја македонските знамиња, публиката во Букурешт во еуфорија (ФОТО)

Пред самиот почеток на првиот натпревар на Македонија на ЕУРО 2020, македонската публика подготвена.

Се развеаја македонските знамиња во Букурешт.

СРЕЌНО МОМЦИ!

 

 

Коронавирус