сабота, 14. декември 2019. Вести денес: 20
home Вести

Маја Ристовска за Алфа: Надлежните да го заштитат животот на Спиро (ВИДЕО)

Маја Ристовска за Алфа: Надлежните да го заштитат животот на Спиро (ВИДЕО)

Се плашам да им кажам на децата каде е татко им и што се случува со него. Сопругата на Спиро Ристовски во изјава за Алфа бара од надлежните институции да реагираат да го заштитат живото на нејзиниот сопруг.