сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 80
home Вести

Лоша вест за метеопатите: Следува драстична промена на времето

Лоша вест за метеопатите: Следува драстична промена на времето

По високите температури, вистински пресврт со времето. Следи дожд, ветер и грмотевици. Температурите паѓаат.

Ако сте метеопат треба особено да внимавате бидејќи промените секако не се здрави.

На сите чувствителни или хронично болни лица им се препорачува да бидат внимателни.

Можни се главоболки, вртоглавици, нервоза и омалаксаност.

Коронавирус