вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 71
home Вести

Лиле Стефанова: Не сум скарана, но не сум во добри односи со Катица Јанева

Лиле Стефанова: Не сум скарана, но не сум во добри односи со Катица Јанева

Обвинителката Лиле Стефанова започна со сведочење во судница.

На почетокот на прашање од судијата таа истакна дека не е скарана со Катица Јанева, но додаде дека не се во добри однои.

Обвинителката Стефанов уште во јули месец преку соопштение објавено на СЈО информираше за несогласувањата меѓу неа и Катица Јанева.

Извор: ТВ21

Коронавирус