сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 127
home Вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва гостин во ,,Топ Тема”

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва гостин во ,,Топ Тема”

Вечерва во 19:15 часот ќе гостувам во ,,Топ Тема” на Телевизија Телма.

Следете ме!, објави на својата Фејсбук страница лидерот на ВМРО-ДМПНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус