среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 81
home Вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, гостин во вестите на Алфа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, гостин во вестите на Алфа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денес ќе биде гостин во вестите на телевизија Алфа.

-Денес во 17:30 часот ќе гостувам во вестите на Алфа телевизија, напиша тој на својот Фејсбук профил.

Коронавирус