сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Лидер.мк: Се мобилизира цела полиција, ќе се апси лице вмешано во Рекет

Лидер.мк: Се мобилизира цела полиција, ќе се апси лице вмешано во Рекет

Вечерва се мобилизираат големи полициски сили за претес на важна локација – дознава Лидер од полициски извори.

Како што неофицијално дознава Лидер.мк, службениците се сомневаат дека вечерва ќе се влегува кај некоја позната личност поврзана со случајот “Рекет”.

 

Коронавирус