понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 155
home Вести

ЛИДЕР: Мијалков купил скап ресорт на Охридско езеро

ЛИДЕР: Мијалков купил скап ресорт на Охридско езеро

На социјалната мрежа Твитер се појавија екслузивни слики и информации за најновиот ресорт кој екс директорот на УБК Сашо Мијалков го купил на Охридското езеро.

Кога ја пишуваше Сашо анализата? Додека ги чекаше стаклените зидови од Чешка за 170 квадратиниот пентхаус со спална што гледа на Охрид или додека рушеше зидови на станот што се води на Ексико?, пишува на првиот твит, од TvTheBob, пренесува ЛИДЕР.

Целата вест можете да ја прочитате на порталот ЛИДЕР.

Коронавирус