среда, 2. декември 2020. Вести денес: 69
home Вести

Лидер дознава: Во 13:30 ВМРО-ДПМНЕ ќе емитува „бомба“

Лидер дознава: Во 13:30 ВМРО-ДПМНЕ ќе емитува „бомба“

Огромен скандал ќе објави на прес конференција во 13:30 опозициската ВМРО-ДПМНЕ, дознава Лидер од извори од партијата.

Нивниот извор брифира дека ќе се емитува и некаква снимка во која е присутен криминал.

Коронавирус