четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Лазаров: Повторно протестира медицински персонал во ГОБ 8ми Септември, поддршка колеги!

Лазаров: Повторно протестира медицински персонал во ГОБ 8ми Септември, поддршка колеги!

Повторно протестира медицински персонал во ГОБ 8ми Септември Скопје, мало медиумско внимание.

Поддршка колеги!, пишува на својот Фејсбук профил Д-р. Нанад Лазаров.

Коронавирус