петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Ласовска: Ќе гласам за право и правда, ќе гласам за Гордана Силјановска Давкова

Ласовска: Ќе гласам за право и правда, ќе гласам за Гордана Силјановска Давкова

Свети Николе има голема желба и енергија за праведна и честита Македонија, напиша претседателката на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус