недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 105
home Вести

Лашкоска до Апасиев – а да му ја каже некој на Димче мислава од Абрахам Линколн: Ако бев две лица, дали би го носел ова?

Лашкоска до Апасиев – а да му ја каже некој на Димче мислава од Абрахам Линколн: Ако бев две лица, дали би го носел ова?

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Ане Лашкоска преку статус на Фејсбук му се обрати на пратеникот Димитар Апасиев.

-А да му ја каже некој на Димче мислава од Абрахам Линколн:
Ако бев две лица, дали би го носел ова?

ЕУРО 2020

Македонија