петок, 7. мај 2021. Вести денес: 0
home Вести

Куновска разочарана од СДСМ

Куновска разочарана од СДСМ

Софија Куновска, членка на СДСМ, во остар стил го нападна раководството на оваа партија, на нејзиниот роденден. Кој е нејзиниот став за повлекувањето на Радмила Шеќеринска погледнете во видеото од гостувањето на Куновска во ТВ 24.

Најнови вести

Коронавирус