вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 0
home Вести

Кучиња ги нападнаа полицајците кои дојдоа да ја уапсат Катица Јанева (ВИДЕО)

Кучиња ги нападнаа полицајците кои дојдоа да ја уапсат Катица Јанева (ВИДЕО)

Додека македонската јавност под будно око го пратеше апсењето на специјалната обвинителка Катица Јанева, заради аферата „Рекет“, камерите забележаа една интересна сцена.

Како што може да се види, кучиња во еден момент ги нападнаа и лаеја по полицајците кои стоеја пред куќата на обвинителката.

Коронавирус