понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 82
home Вести

Крстевска: Измамите на оваа влада се веќе видени, да не дозволиме да се повторат

Крстевска: Измамите на оваа влада се веќе видени, да не дозволиме да се повторат

Реновирање на Поликлиника Чаир, уште едно од многуте “ќе” ветувања на оваа влада. Измамите се веќе познати, веќе видени, да не дозволиме да ни се повторат. ВМРО ДПМНЕ, единствената партија која ветува и остварува, изјави кандидатот за пратеник од втората изборна единица, Искра Крстевска.

Коронавирус