вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 188
home Вести

Ковачки на Твитер: Со тепањето народ е дефокус од носењето на законот за попис

Ковачки на Твитер: Со тепањето народ е дефокус од носењето на законот за попис

Злоделото што го направија денеска врз својот народ во Вевчани е дефокус од носењето на срамниот закон за попис.
#КајЌеВиОдиДушата

Најнови вести

Коронавирус