сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

Костовски: Почнуваме мотивирано како никогаш до сега

Костовски: Почнуваме мотивирано како никогаш до сега

Кандидатот за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ Дарко Костовски истакна дека изборната кампања која започна денеска има историско значење за Република Македонија. Пораката на Костовски “Исправи се Македонијо” слушнете ја во видеото.

 

ИСПРАВИ СЕ МАКЕДОНИЈО ❗️❗️❗️ПОЧНУВАМЕ ❗️❗️❗️Денеска ја започнуваме изборната кампања кој има историско значење за…

Gepostet von Дарко Костовски am Mittwoch, 24. Juni 2020

Коронавирус