среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 52
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Вести

Коњановски со обвинување за хаосот во здравството

Коњановски со обвинување за хаосот во здравството

Корупцијата, рекетот, алиби политиките, неспособноста и хаосот во владеењето на оваа власт во целост се рефлектираат и во здравството, вели Тони Коњановски од ВМРО-ДПМНЕ од Битола.

Коронавирус