петок, 25. септември 2020. Вести денес: 77
home Вести

Коневски и Камиловски: ВМРО е сплотено, обновата доаѓа

Коневски и Камиловски: ВМРО е сплотено, обновата доаѓа

Сплотено и силно ВМРО-ДПМНЕ е сликата што денеска се испрати од СЦ „Јане Сандански“. Среќен сум што мојата партија граби напред кон нови успеси, а со тоа и кон посветла иднина на Македонија. Обновата доаѓа! Напиша на Фесјвук, Ивица Коневски од ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус