вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Колозова: Ова е гадно и срамотно!

Колозова: Ова е гадно и срамотно!

Ова е гадно и срамотно! напиша професорката Катерина Колозова на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус