сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 86
home Вести

Коце Трајановски против Петре Шилегов вечерва во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

Коце Трајановски против Петре Шилегов вечерва во „Само вистина“ на Канал 5 телевизија

Вечерва гостувам на Канал5. Да размениме мислења за нашето Скопје заедно со Петре Шилегов во Само вистина. Следете ме, пишува на Фејсбук поранешниот грагоначалник на Град Скопје Коце Трајановски.

Коронавирус