петок, 10. јули 2020. Вести денес: 114
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

Ќулавкова: Го испоганија Илинден, од Македонија остана само Северна

Ќулавкова: Го испоганија Илинден, од Македонија остана само Северна

Го испоганија и го травестираа Денот на републиката на македонскиот народ, ги омаловажија Власите, ги возвеличаа Албанците, од Македонија остана само Северна, напиша на својот Фејсбук профил академик Катица Ќулавкова.

 

Парламентарни избори 2020