вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 269
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Ќулафкова: Како ќе бараме да не’ признаат другите ако сами не се признаваме?

Ќулафкова: Како ќе бараме да не’ признаат другите ако сами не се признаваме?

Професорката Катица Ќулавкова на својот твитер профил запраша „Како ќе бараме да не’ признаат другите ако сами не се признаваме“.

Прочитајте го целиот твит на професорката Ќулавкова:

 

Парламентарни избори 2020