недела, 5. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

„Ќе дојдат и тие ваши избори и народот вас ќе ви одговори многу брзо – Кажете му на народот зошто го држевте до сега у карантин?“

„Ќе дојдат и тие ваши избори и народот вас ќе ви одговори многу брзо – Кажете му на народот зошто го држевте до сега у карантин?“

Ние сме лудаци….

Што ве слушаме сеуште вас! Прес лакрдија! Не ја релативизирајте Короната. А одеднаш сите мерки на Влада на Република Македонија се укинуваат. Махери по импровизација.

Кажете му на народот зошто го држевте до сега у карантин? Ќе дојдат и тие ваши избори и народот вас ќе ви одговори многу брзо! Никогаш повеќе ваши бели глувчиња!

Срамота!!!, стои во овјавата на Фејсбук страницата Приказни од булеварот.

Парламентарни избори 2020