четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 62
home Вести

Кирацовски се обидувал да ги смири Зоран Божиновски и Боки

Кирацовски се обидувал да ги смири Зоран Божиновски и Боки

Зоран Божиновски, новинар, му пишува на Боки дека Александар Кирацовски посредувал за да се смират откако се скарале на ТВ дуел, пренесува Плусинфо.

„Јас сум за нов тв дуел, во друга тв куќа“, му пишува Божиновски на Боки, беше кажано на денешното рочиште.

Коронавирус