петок, 4. декември 2020. Вести денес: 33
home Вести

Катица ја масираат на плажа во Калитеа по денешната објавена снимка со рекетот (ФОТО)

Катица ја масираат на плажа во Калитеа по денешната објавена снимка со рекетот (ФОТО)

Нова фотографија од одморот на Катица Јанева денеска сподели портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски.

Откако излезе снимката за „Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа која според неименуваниот извор чинела 10 евра.

Тек почеток е Катицеее, многу повеќе ќе те боли глава, порача Арсовски.

Коронавирус