понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 154
home Вести

Касами: СЈО беше искористено само за промена на власта

Касами: СЈО беше искористено само за промена на власта

„СЈО беше искористено само за промена на власта, без да даде конкретни резултати во искоренување на криминалот и корупцијата“ оценува Биљал Касами во неделното интервју за Радио Слободна Европа.

Коронавирус