среда, 3. март 2021. Вести денес: 68
home Вести

Карапетров: Тетово денес е град без иднина

Карапетров: Тетово денес е град без иднина

Претседателот на ОК на ВМРО-ДПМНЕ од Тетово, Ангел Карапетров, денес во просториите на комитетот оддржа прес-конференција.

Целосната прес-конференција може да ја прочитате ТУКА

Коронавирус