четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 159
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

Калајџиев: Последната верзија на ЗЈО што владата ја усвојува е брука

Калајџиев: Последната верзија на ЗЈО што владата ја усвојува е брука

Последната верзија на ЗЈО што е сега во процедура не само што не ги отсрани контраверзиите што ги зготвија партиите туку напротив ги дорасипа! Брука! Напиша на Фејсбук професорот Гордан Калајџиев.

Коронавирус