вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 182
home Вести

Какво време не` очекува до четврток?

Какво време не` очекува до четврток?

Следува период на значително топло време за овој период од годината.

Утре ќе дува слаб до умерен, а во северниот дел од Повардарието и засилен ветер од северен правец. Во планинските подрачја можна е ретка појава на краткотраен дожд.

Локални избори 2021