среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 175
home Вести

Како се пренесува коронавирусот и како да се заштитите (ВИДЕО)

Како се пренесува коронавирусот и како да се заштитите (ВИДЕО)

Како се пренесува КОВИД-19 и како да се заштитите? Одговорот на ова прашање го дава видеото од Светската здравствена организација.

Во него има информации и препораки за короноавирусот.

Најнови вести

Локални избори 2021