среда, 22. март 2023. Вести денес: 57
home Вести

Kaко СДСМ вработува свои партиски кадри – ексклузивно на „Алфа“!

Kaко СДСМ вработува свои партиски кадри – ексклузивно на „Алфа“!

Денеска во вестите на „Алфа“, ексклузивно ќе биде објавен начинот на кој СДСМ вработува свои партиски кадри. Како СДСМ ја плете мрежата за згрижување на послушните кадри, гледајте екслузивно во вестите на Алфа во 17.30 часот.

loading...

Најнови вести