недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 7
home Вести

Јовановски: Името Рашела Мизрахи е испишано на камен, на македонски и на еврејски јаик, за век и веков

Јовановски: Името Рашела Мизрахи е испишано на камен, на македонски и на еврејски јаик, за век и веков

Името Рашела Мизрахи е испишано на камен, на македонски и на еврејски јаик, за век и веков, напиша на својот Фејјсбук профил актерот Владо Јовановски.

 

Најнови вести

Коронавирус