петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 113
home Вести

Јоци: Заев претпочита да му праќаат срценца и други романтични емотикони, а не да го прашуваат што работи Оливер Спасовски

Јоци: Заев претпочита да му праќаат срценца и други романтични емотикони, а не да го прашуваат што работи Оливер Спасовски

Новинарката Јорданка Ивановска Јоци со критики до премиерот Зоран Заев по изјавата на мајката на исчезнатиот Пино Секондо дека Заев ја пријавил во полиција за вознемирување.

Коронавирус