недела, 4. декември 2022. Вести денес: 46
home Вести

Јоци: Длабоко човечки, јас се гадам од оваа власт

Јоци: Длабоко човечки, јас се гадам од оваа власт

Новинарката Јорданка Ивановска Јоци на својот Фејсбук профил вчера сподели неколку статуси по повод насилното однесување на полицијата врз демонстрантите.

Најнови вести

Коронавирус