вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 42
home Вести

Јавно признание на Заев дека извршил кривично дело

Јавно признание на Заев дека извршил кривично дело

Дали го слушате што кажува човеков, мајко мила?? Признава јавно дека заради неговите дејствија извршил кривично дело попречување на правдата (со мојата дејност блокирав одредени истражни дејствија) и спасил криминалци од затвор! И се фали со тоа јавно на телевизија! Боже Исусе што нè снајде, дали само јас ова го гледам или цела Македонија е сведок со кого си имаме работа!? Напиша Роберт Милески на Фејсбук.

Коронавирус