среда, 28. јули 2021. Вести денес: 178
home Вести

Јаревски: Правда, еколошка свест и одговорност во нашата земја мора да има!

Јаревски: Правда, еколошка свест и одговорност во нашата земја мора да има!

Тони Јаревски од ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил сподели видео во кое вели дека мора да има правда, еколошка свест и одговорност во нашата земја.

-Правда!
Одговорност!
И Еколошка свест!
Мора да има, и ќе има!
Заокружи број 14 ??
#ИсправиСеМакедонијо ??
#ОдбериОбнова ??, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Правда!Одговорност!И Еколошка свест!Мора да има, и ќе има!Заокружи број 14 ??#ИсправиСеМакедонијо ??#ОдбериОбнова ??

Gepostet von Toni Jarevski/Тони Јаревски am Samstag, 27. Juni 2020

 

Коронавирус