сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Јанушев заедно со Ѓорѓе Иванов во посета на куќата на Кочо Рацин

Јанушев заедно со Ѓорѓе Иванов во посета на куќата на Кочо Рацин

Носителот на листа во изборната единица 3 на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денес беше во посета на куќата на Кочо Рацин заедно со Претседателот Ѓорѓе Иванов и кандидатите за пратеници Игор Здравковски и Киро Нацков.

На својата фејсбук страница сподели детаљи и фотографии од остварената средба.

Коронавирус