петок, 7. август 2020. Вести денес: 107
home Вести

Јанушев во Велес: Народот е спремен за обнова и промена на оваа власт предводена од СДСМ

Јанушев во Велес: Народот е спремен за обнова и промена на оваа власт предводена од СДСМ

Носителот на листа во изборната единица 3 на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денес беше во посета на штандот и пазарот во Велес.  На својата фејсбук страница сподели фотографии од остварената средба и напиша дека на граѓаните на Велес им ја упати програмата на ВМРО-ДПМНЕ која соддржи над 1000 проекти.

 

Коронавирус