вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 149
home Вести

Јанушев во посета на Берово

Јанушев во посета на Берово

Посетата на Берово ја започнуваме од манастирот Св. Архангел Михаил. Прекрасно свето место, сместено во живописна природа. Беровчани навистина има со што да се гордеат.

#ИсправиСеМакедонијо

Коронавирус