понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 157
home Вести

Јанушев во Македонска Каменица: На 15 јули доаѓа нова ера за Македонија

Јанушев во Македонска Каменица: На 15 јули доаѓа нова ера за Македонија

Носителот на листа во изборната единица 3 на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денес беше во посета на пазарот во Македонска Каменица каде што ја презентирал програмата и разменил мислење со младите и пензионерите во врска со проблемите што ги мачат.

Целата негова објава за остварената среба и сите фотографии може да ги погледнете во продолжение.

Коронавирус