среда, 4. август 2021. Вести денес: 51
home Вести

Јанушев: Верниот исток сака обнова

Јанушев: Верниот исток сака обнова

Од верниот исток, од сите места во изборната единица 3 ќе дојдат најголемите победи за ВМРО-ДПМНЕ. Со ништо не можат да нѐ заплашат, ниту да нѐ поколебаат.
Ќе донесеме #обнова во сите градови и села во Македонија.

#ИсправиСеМакедонијо

Коронавирус