петок, 30. јули 2021. Вести денес: 87
home Вести

Јанушев: Велес е на нозе и е подготвен за обнова

Јанушев: Велес е на нозе и е подготвен за обнова

Денеска присуствував на отварање на изборниот штаб во Велес, со двајцата кандидати Игор Здравковски и Киро Нацков.

Велес е на нозе и е подготвен за #обнова.

#ИсправиСеМакедонијо, горда и достоинствена татковино

Фејсбук статус на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на ИЕ 3, Игор Јанушев

Коронавирус