среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Јанушев утре гостин во Утрински брифинг со Чомовски на Слободна ТВ

Јанушев утре гостин во Утрински брифинг со Чомовски на Слободна ТВ

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев на својот Фејсбук профил сподели статус во кои пишува дека утре во 9 часот ќе биде гостин на Слободна ТВ.

-Утре со почеток во 09:00 следете ме на Утрински брифинг со Чомовски.

Се гледаме, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус