недела, 12. јули 2020. Вести денес: 142
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

Во живо

Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Вести

Јанушев: Три години хаос во Ранковце, но граѓаните веруваат во обнова

Јанушев: Три години хаос во Ранковце, но граѓаните веруваат во обнова

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на ИЕ 3, Игор Јанушев беше во посета на Ранковеце, од каде рече дека таму граѓаните се за обнова и се подготвени да го казнат СДСМ на изборите.

Парламентарни избори 2020