петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Јанушев со порака до СДСМ: Груевски е вашата поезија, но со Мицкоски почнува вашата драма

Јанушев со порака до СДСМ: Груевски е вашата поезија, но со Мицкоски почнува вашата драма

Сменете ја плочата, ова е друго време … и еден совет – набавете му на Заев огледало, во него ќе го видите најлошото издание на Груевски … прифатено, надградено, проширено … Груевски е вашата поезија, но со Мицкоски почнува вашата драма, набргу од денес, напиша на Фејсбук генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев.

Најнови вести

Коронавирус