понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 55
home Вести

Јанушев: Подготвени сме за обнова која ќе дојде во сите градови и села во Македонија

Јанушев: Подготвени сме за обнова која ќе дојде во сите градови и села во Македонија

Подготвени сме за обнова која ќе дојде во сите градови и села во Македонија. На 15 јули ќе се случи голема победа на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата за обнова на Македонија. Затоа што овој народ знае што е потребно за државата да оди напред.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус