понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 60
home Вести

Јанушев: Победничко Зелениково во среда гласа за број 14

Јанушев: Победничко Зелениково во среда гласа за број 14

Победничко Зелениково во среда гласа за број 14. Победата ни е на дофат, наше е само да излеземе и да го дадеме својот глас за крај на лажните ветувања и манипулациите. Време е за обнова, време е за силна и исправена Македонија!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус