среда, 12. август 2020. Вести денес: 114
home Вести

Јанушев: Плашејќи се да се соочи пред граѓаните, Љупчо Николовски по трет пат избега од ТВ дуел

Јанушев: Плашејќи се да се соочи пред граѓаните, Љупчо Николовски по трет пат избега од ТВ дуел

Ова е Љупчо Николовски, мојот против кандидат во ИЕ3. Љупчо по трет пат и денеска избега од ТВ Дуел со мене но најмногу плашејќи се, да се соочи пред граѓаните, кои патем знаат дека е лажго и манипулатор, објави на својата Фејсбук страница носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ3 Игор Јанушев.

Коронавирус